Золочівська агенція регіонального розвитку розпочинає у м. Золочеві та с. Сасів заходи в рамках світової ініціативи Meet and Code».

06 жовтняр.  2018 у м. Золочеві розпочались заняття в рамках заходів «My world programs» для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки Золочівського району. У даному заході взяли участь і інші діти міста Золочева. Ціль події : Залучити дітей до сучасного світу програмування та інформаційних технологій, дати їм можливість нарівні з іншими дітьми отримати навички користування сучасним цифровим світом, алгоритмізацією та програмуванням. Заняття пройшло у формі ігор та знайомства з історією розвитку комп’ютера від простої рахівниці через обчислювальну машину «Фенікс» (70-80 роки 20 століття)  до сучасного цифрового світу комп’ютера.  Заняття з дітьми були дуже цікавими та корисними.

Нагадуємо що  наша організація стала переможцем конкурсу  та отримала грант на організацію подій, присвячених програмуванню та новітнім технологіям:  «Цифровий тренувальний студентський табір»- для студентів навчальних закладів Золочівщини та  «My world programs»- для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.  Ініціатива Meet and Code підтримує заходи із кодування та цифрових технологій в Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії та Україні.

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter