Український жіночий фонд оголошує конкурс для тренерів

Традиційно жінки краще представлені в українській політиці на місцевому рівні, ніж на національному. Дуже часто жінок також називають найбільш активними членами громади. Але досягнення ґендерної рівності – це не просто питання цифр. Існує реальний ризик того, що незважаючи на значну кількість жінок у представницьких органах об’єднаних територіальних громад (ОТГ) можуть усунути від ключових ролей у місцевому самоврядуванні, якщо традиційно чоловічі владні структури відреагують на децентралізацію ресурсів та збільшення повноважень на місцях. Посилення ролі жінок у процесах прийняття рішень в громадах не лише сприятиме досягненню ґендерної рівності, що є ознакою демократизації України, але й значно підсилить реформу децентралізації.

Український жіночий фонд (УЖФ) спільно з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ або Інститут) в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується  консорціумом організацій на чолі з Global Communities за фінансової підтримки USAID, запроваджує програму, спрямовану на посилення ролі жінок в процесі децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад. З метою збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень, Український жіночий фонд у партнерстві з Інститутом розпочинає програму навчання активних жінок з представницьких та виконавчих органів влади, громадського сектору, бізнесу та медіа “Академія жіночого лідерства”. УЖФ оголошує набір тренерів для проведення тренінгів в рамках Академії жіночого лідерства для представниць 50 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є партнерами програми DOBRE, в семи областях – Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Український жіночий фонд спільно з НДІ проведе навчання команди тренерів (14-15 осіб) з метою підвищення їхньої кваліфікації в галузі жіночого лідерства, децентралізації, мобілізації громад, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, політичної участі та написанні проектів. Тренери, які  успішно пройдуть навчання, будуть відібрані для проведення тренінгів в рамках Академії для представниць громад-партнерів. Перший тренінг для тренерів (ТоТ) проходитиме з 5 по 8 грудня 2017 року; другий ТоТ буде проведений 17-19 січня (дати підтверджуються). Учасники отримають внутрішню програму для тренера з детальним змістом програми тренінга.

Кваліфікаційні вимоги

 • Вища освіта. Професійна підготовка в галузі викладання для дорослої аудиторії є перевагою;
 • Досвід тренерської роботи не менше 2-х років, зокрема проведення багатоденних тренінгів;
 • Досвід роботи із цільовими групами проекту – жінками-лідерками, активістками громад, політикинями. Досвід роботи на рівні ОТГ є перевагою;
 • Базові знання у питаннях ґендеру та ґендерно-чутливої комунікації;
 • Вільне володіння українською мовою.

Інші вимоги

 • Участь у 4-денному тренінгу для тренерів 05-08 грудня 2017 року (м. Київ) та 3-денному 17-19 січня 2018 року (дати другого ТоТ можуть бути змінені) є обов’язковою;
 • Проживання в областях проведення тренінгів є перевагою;
 • Готовність працювати в проекті з грудня 2017 року до січня 2020 року;
 • Досвід роботи в своїх областях і знання їхньої специфіки;
 • Готовність до відряджень у разі проведення тренінгів в межах області.

Інформація про обсяг робіт

 • Проектом передбачено організацію та проведення 19-ти Академій протягом зазначеного періоду. Кожна Академія складається з 5-ти тренінгових днів (один триденний та два одноденних тренінги);
 • Для проведення кожної Академії будуть залучені два тренери;
 • Розклад проведення Академій та індивідувальні графіки залучення тренерів узгоджуватимуться додатково, але не пізніше, ніж за два тижні до запланованої дати тренінгу. Перший тренінг в рамках Академії жіночого лідерства буде проведений 14-16 грудня у м.Дніпро.

Подання заявки

Свої резюме із зазначенням двох осіб для надання рекомендацій (імені, посади, номера телефону та електронної пошти) та короткий опис досвіду тренінгової роботи просимо надсилати на електронну адресу: a.ivanova@uwf.org.ua до 24 листопада поточного року включно.  В темі листа просимо вказати: “Тренер для DOBRE”. Протягом тижня після завершення прийому заявок, ми зв’яжемося з відібраними тренерами.

Зверніть увагу, що лише відібрані кандидати будуть запрошені на тренінг для тренерів!

Джерело: https://www.prostir.ua

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter