Перший «Цифровий Тренувальний Студентський Табір» у місті Золочеві з 06 по 20 жовтня 2018 року

Перший «Цифровий Тренувальний Студентський Табір» у місті Золочеві

Про Meet and Code

Meet and Code
Meet and Code

Хто впроваджує ініціативу Meet and Code:

  • SAP: Ініціатива Meet and Code відбувається за фінансування SAP, що також надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації.
  • Haus des Stiftens gGmbH (HDS): Ініціатива Meet and Code розроблена HDS, що відповідальна за відбір заходів у Німеччині, Австрії та Швейцарії й координацію фінансування відповідальними організаціями-партнерами з мережі TechSoup Europe. HDS керує інформаційним порталом Stifter-helfen у Німеччині, Австрії й Швейцарії. IT-портал Stifter-helfen надає неприбутковим організаціям у трьох вказаних країнах доступ до пожертвувань програмного забезпечення, спеціальних пропозицій від відомих ІТ-компаній і ноу-хау, пов’язаних із сучасними технологіями. У Німеччині ІТ портал розпочав роботу у 2008-му, в Австрії у 2012-му, а у Швейцарії у 2013 році.
  • Організації-партнери TechSoup Europe: Група партнерів із різних країн, відповідальна за просування заходу, координацію та розподіл фінансування SAP для інших країн. Більшість організацій-партнерів є членами Глобальної мережі TechSoup, що забезпечують зв’язок між технологіями та соціальними змінами. Мережа TechSoup складається із 24 партнерських організацій, які надають послуги понад 400 000 НУО із 48 країн. Ресурсний центр розвитку громадських організацій «Гурт», як партнер мережі TechSoup Europe, реалізовує ініціативу Meet and Code в Україні.

Мета

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.

Ідея

Тиждень коду ЄС, який відбуватиметься протягом 6-21 жовтня 2018 року, ґрунтується на ідеї Young Advisors, групи радників комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз. Ініціатива Meet and Code підтримує заходи з наукової та технологічної тематики впродовж Тижня коду ЄС – 9000 гривень на подію.

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія заходів – діти і молодь у віці від 8 до 24 років, які познайомляться зі світом кодування та технологій впродовж запланованих заходів.

Організатор події

Різноманітні організації та соціальні групи, зокрема школи, професіонали галузі ІТ, компанії або комп’ютерні клуби, можуть планувати та проводити події для цільової аудиторії. Організатор заходу мусить належати до числа неприбуткових організацій, наприклад, бути громадським об’єданням із розвитку школи, щоб отримати фінансування.

Країни

Ініціатива Meet and Code підтримує заходи із кодування та цифрових технологій в Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії та Україні.

У серпні місяці Meet and Code розпочав  другий раунд відбору подій із популяризації новітніх технологій та цифрового світу.

Наша організація подала заявку на вищевказану подію і стала переможцем конкурсу  та отримала грант на організацію подій, присвячених програмуванню/новітнім технологіям  «Цифровий тренувальний студентський табір».

Коротко про нашу подію в рамках Ініціативи Meet and Code яка проходитиме в м.  Золочеві з 06 по 20 жовтня 2018 року.  Перший «Цифровий тренувальний студентський табір» відбудеться на базі Золочівського Коледжу НУ Львівська Політехніка. У таборі візьмуть участь від 100 до 150 студентів п’яти ВНЗ
Заняття будуть проводити викладачі та практики з відомих ІТ-компаній Західної України.
У програмі
– Семінар «Ознайомлення із сучасними новими тенденціями у сфері комп’ютерних наук»
– Відеоконференція «Золочів- Корнельський Університет (Нью-Йорк)», на тему: «Інформаційні системи та ІТ технології , мікро – та наносистемна техніка» – за участю нашого земляка, відомого американського вченого, професора, Корнельського Університету , Нобелівського лауреата з хімії Роальда Гоффмана.
– Веб квест «Загадковий світ у створенні веб-сторінок
– Майстер-класи по найновішій розробці програмного забезпечення та моделювання
– Відеопрезентація «Світ Web програмування та Web дизайну, штучний інтелект (Artificial Intelligence)»
– Тренінги по удосконаленню навичок програмування
– Конкурс на створення кращих веб-сторінок на комп’ютерах та презентацією зразкових сторінок
– ІТ Форум « Цифрове перетворення» у фіналі студенти отримають сертифікати з логотипом Meet and Code

Консультації щодо участі та проведення цього заходу
за телефоном: 09726533247

УВАГА:   Всі заходи проводитимуться безкоштовно , тому запрошуємо Золочів’ян  та  гостей міста на цей чудовий студентський захід.

Проголосувати за подію Ви можете за посиланням https://meet-and-code.org/ua/uk/event-show/1708

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter