«My world programs – Meet and Code”

12.10.2018 р.  у Сасівській  школі І-ІІІ ступеня (село Сасів Золочівського району, Львівської області) громадська організація Золочівська агенцієя регіонального  розвитку в рамках ініціативи “MEET  END  CODE» провела захід  «My world programs» для 15  дітей сиріт , дітей позбавлених батьківської опіки будинку-сиротинцю  «Рідний дім»  та учнів школи. Захід проходив у вигляді майстер-класу на тему : «Розробка веб-сторінок»   Модераторами і тренерами майстер класу виступали молоді волонтери, студенти  4 курсу  програмісти Золочівського Коледжу НУ Львівська Політехніка  Зоряна Шептицька, Турчиняк Мирон, Хлібойко Михайло  та вчителі  вказаної школи .

Студенти-волонтери  підготували для дітей  цікаву та пізнавальну презентацію про створення веб-сторінок.

Діти ознайомилися з першими кроками розробки власних сторінок.

Для когось із дітей цей захід  переніс їх у загадковий і пізнавальний сучасний цифровий світ,  а для інших- ця подія стала першим кроком в їх майбутній кар’єрі.

Нагадаємо ще раз що захід проводився в рамках тижня  ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter