Майстер-класи по розробці програмного забезпечення та моделювання із студентами Золочівського економічного ліцею що на вулиці С. Стрільців , 7

07 та  08  жовтня 2018 р. ГО  Золочівська агенція регіонального розвитку  в рамках світової Ініціатива  Meet and Code  провела  майстер-класи по розробці програмного забезпечення та моделювання   із студентами  Золочівського економічного ліцею що на вулиці С. Стрільців , 7 . У дводенних заходах взяло участь 30 студентів  вказаного коледжу.

Нагадуємо що Ініціатива  Meet and Code  підтримує заходи із кодування та цифрових технологій в Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії та Україні. Наша громадська організація стала переможцем конкурсу Ініціативи Meet and Code та отримала грант на організацію подій, присвячених програмуванню та новітнім технологіям:  «Цифровий тренувальний студентський табір»- для студентів вищих навчальних закладів Золочівщини.

Запрошуємо молодь міста Золочева  взяти участь у цих безкоштовних і цікавих  заходах  (адреса: Золочівський  Коледж  НУ Львівська , м. Золочів, вул. Труша, 4)  

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter