4-5 червня 2018 року представники Золочівської агенції регіонального розвитку презентували свій реалізований проект «Змінюємося разом». Презентація проходила проекту відбувалася  у місті Ужгороді де проходив  підсумковий захід Проекту Дійнсо разом 3.0, який виконувався Карпатським фондом (Україна) та Карпатською надацією (Словаччина) за фінансової підтримки SlovakAid. Конференція зібрала експертів проекту, представників НУО, органів місцевого самоврядування та активістів громад, у яких виконувалися мікро-проекти, що отримали грантову підтримку від Фонду. Перший день учасники мали змогу відвідати успішні проекти у селі Невицьке та місті Перечин, вивчити досвід роботи НУО, що працюють у цих громадах.

Наступного дня протягом панельної дискусії експерти обговорили проблеми створення та діяльності громадських рад при ОМС (включно із молодіжними радами), особливо цікавий був досвід Словаччини у даному питанні. Грантери проекту представили свої міні-ініціативи та отримали відзнаку за успішне виконання проектів.

Золочівська агенція регіонального розвитку була нагороджена грамотою і цінними подарунками за успішну реалізацію проекту на території Червоненської та Струтинської сільських рад (Створення Молодіжного Центру та Спортивного комплексу у Народних домах сіл Червоне та Струтин, Золочівського району, Львівської області).

Цілий фотозвіт можна подивитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1NCH5y_AucIlZCpFhybIyYkgTqJaBRmCL?usp=sharing

 

Коментарі
Поділитись у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter